لوگوی سامانه ۸۴۲۰۰

راهنمای خرید بلیت۱- انتخاب کنسرت: تاریخ و ساعت کنسرت مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت،‌ کلیک نمایید.

۲- انتخاب صندلی: صندلی و یا صندلی های مورد نظر خود بر طبق جایگاه و قیمت مورد نظر از تقشه نمایش سالن اجرا،‌ انتخاب نمایید.

۳- تکمیل و تایید سفارش: موارد مربوط به سفارش خرید بلیت را تکمیل کنید و همینطور نحوه تحویل که می‌تواند مراجعه حضوری «در محل سامانه ۸۴۲۰۰» و یا «ارسال با پیک» و یا «در محل اجرای کنسرت» و یا «چاپ بلیت توسط خودتان» باشد که در حالت ارسال با پیک هزینه ارسال با پیک به طور مجزا هنگام تحویل بلیت دریافت می‌شود.

۴- پرداخت: پس از انتخاب دکمه «پرداخت ...» به سمت درگاه پرداخت هدایت می‌شوید (از سامانه خارج می شوید) و با ارائه مشخصات کارت بانکی خود، فرآیند پرداخت را تکمیل نمایید.

۵- بازگشت از درگاه پرداخت و خرید نهایی: پس از انجام عملیات پرداخت، اگر موفقیت آمیز باشد با شماره مرجع پرداخت به سامانه ۸۴۲۰۰ برمیگردید و خرید شما تکمیل می شود و در صورت انتخاب چاپ بلیت توسط خودم،‌می توانید آن را چاپ نمایید. اما اگر به هر دلیل عملیات پرداخت ناموفق باشد، پیام خطا دریافت خواهید کرد و به دلیل اختلال، صدور بلیت از سامانه صورت نمی گیرد که در صورت کم شدن مبلغ از حسابتان نهایتاً ظرف ۳ ساعت از طرف بانک به صورت خودکار به حساب شما مسترد خواهد شد.

اگر برای اولین بار از سامانه ۸۴۲۰۰ خرید بلیت انجام می دهید به شماره همراه شما رمز عبور جهت مراجعه بعدی و یا دسترسی به گزارش خرید و یا شرح خرید بلیت و چاپ آن (در صورت انتخاب چاپ توسط خودم)، پیامک می شود و اگر قبلاْ نیز از سامانه خرید نموده اید نیز جهت یادآوری پیامک رمز عبور شما برایتان ارسال خواهد شد.
چاپ بلیت: در صورت انتخاب گزینه چاپ بلیت توسط خودم برای مشاهده و چاپ بلیت‌ها از قسمت بلیت و صورتحسابها با فرمت PDF و چاپ آن توسط خودتان ، میتوانید یکی از دو نرم افزار زیر را دریافت و نصب نمایید:

• دانلود SumatraPDF
• دانلود Adobe PDF Reader
توجه: ابطال بلیت و عودت وجه: خرید اینترنتی بلیت به هیچ عنوان ابطال نمی شود و مبلغ قابل عودت نخواهد بود و همچنین جابه جایی روز و سانس و یا صندلی نیز امکانپذیر نمی باشد! پس در انتخاب روز و ساعت و صندلی دلخواه خود دقت نمایید!

پشتیبانی پرداخت سامان: ۸۴۰۸۰-۰۲۱
پشتیبانی پرداخت پاسارگاد: ۲۳۵۰۵-۰۲۱

کانال های رسمی هنرمندان موسیقی
موسسه خیریه محـک