لوگوی سامانه ۸۴۲۰۰

راهنمای خرید

مراحل راهنمای پرداخت و خرید بلیت :

۱- خرید بلیت: بر روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید تا کنسرت یا کنسرت های در حال فروش بلیت را مشاهده نمایید.
۲- انتخاب کنسرت: تاریخ و ساعت کنسرت مورد نظر خود را انتخاب و بر روی دکمه «انتخاب صندلی» کلیک نمایید.
۳- انتخاب صندلی: در این صفحه می‌توانید بر اساس قیمت، و یا جایگاه، صندلی و یا صندلی های مورد نظر خود انتخاب نمایید.
۴- انتخاب درگاه پرداخت: یکی از درگاه های پرداخت بانکی را انتخاب کنید. تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با رمز دوم خرید اینترنتی امکان پرداخت را دارند.
۵- تکمیل سایر موارد خرید: سایر موارد سفارش خرید بلیت را تکمیل کنید. نحوه تحویل می‌تواند مراجعه حضوری «در محل سامانه ۸۴۲۰۰» و یا «ارسال با پیک» و یا «در محل اجرای کنسرت» و یا «چاپ بلیت توسط خودتان» باشد که در حالت ارسال با پیک هزینه ارسال با پیک به طور مجزا هنگام تحویل بلیت دریافت می‌شود.
۶- ورود به درگاه پرداخت: پس از کلیک کردن بر روی دکمه «پرداخت ...» به سمت درگاه پرداخت هدایت می‌شوید و لازم است تا با ارائه مشخصات کارت خود، فرآیند خرید را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که تنها پس از کلیک کردن بر روی دکمه «پرداخت ...» بلیت‌ها برای شما تا پایان عملیات بانکی رزرو می ماند. بنابراین اگر بلیت‌ها را انتخاب کنید و پس از زمان طولانی بر روی دکمه «پرداخت ...» کلیک کنید، ممکن است صندلی‌های مورد نظر شما توسط شخص دیگری انتخاب و خریداری شده باشد.
۷- بازگشت از درگاه پرداخت: پس از انجام عملیات پرداخت، اگر عملیات خرید موفقیت آمیز باشد با شماره مرجع به سامانه بازگشت داده خواهید شد و خرید شما تکمیل می شود. اما اگر به هر دلیل خرید ناموفق باشد، پیام خطا دریافت خواهید کرد و به دلیل اختلالی صدور بلیت از سامانه صورت نگیرد در صورت کم شدن مبلغ از حسابتان نهایتاً ظرف ۷۲ ساعت از طرف بانک به حساب شما مسترد خواهد شد. ضمناْ‌ در نظر داشته باشید اگر برای اولین بار از سامانه ۸۴۲۰۰ خرید بلیت انجام می دهید به صورت خودکار شماره همراه شما ثبت خواهد شد و رمز عبور جهت مراجعه دفعات بعدی و یا دسترسی به گزارشات خرید و یا شرح خریدتان برایتان همان لحظه پیامک می شود و اگر قبلاْ نیز از سامانه خرید نموده اید نیز جهت یادآوری پیامک رمز عبور شما برایتان ارسال خواهد شد.
۸- ابطال بلیت: خرید اینترنتی بلیت به هیچ عنوان ابطال نمی شود و مبلغ قابل عودت نخواهد بود و همچنین جابه جایی روز و سانس و یا صندلی نیز امکانپذیر نمی باشد! پس در انتخاب روز و ساعت و صندلی دلخواه خود دقت نمایید!
۹- چاپ بلیت : (در صورت انتخاب گزینه چاپ بلیت توسط خودم) برای مشاهده و چاپ بلیت‌ها از قسمت پیشینه خریدهای من با فرمت PDF و چاپ آن توسط خودتان ، میتوانید یکی از دو نرم افزار زیر را دریافت و نصب نمایید:

• دانلود SumatraPDF
• دانلود Adobe PDF Reader

کانال های رسمی هنرمندان موسیقی
موسسه خیریه محـک