راهنمای خرید اینترنتی

کاربر گرامی، به منظور خرید بلیت کنسرت بصورت اینترنتی لازم است تا در سامانه ۸۴۲۰۰ عضو شوید تا علاوه بر امکان خرید بلیت از مزیت امکان صندلی دلخواه و نیز چاپ بلیت توسط خودتان(درصورت تمایل) بهره ند شوید. مراحل عضویت و خرید بلیت به شرح زیر است:

۱- ثبت نام: ابتدا فرم موجود در صفحه ثبت نام را تکمیل و دکمه ثبت نام را کلیک کنید.
۲- دریافت تأیید: پس از ارسال فرم و راه‌اندازی حساب کاربری شما، به شماره همراه و آدرس پست الکترونیکی ارائه شده اطلاعات ورود به سامانه ارسال می‌شود. بنابراین دقت کنید که اطلاعات صحیح را در فرم ارائه کنید.
۳- ورود به سامانه: حال می‌توانید با نام کاربری و رمز عبوری که دارید از طریق منوی ورود اعضا، وارد صفحه کاربری یا همان ۸۴۲۰۰ من شوید. در این صفحه فهرست کنسرت‌هایی که بلیت آن‌ها قابل خرید است نمایش داده می‌شود. توجه داشته باشید که اگر به سامانه وارد نشده باشید امکان ورود به این صفحه را نخواهید داشت.
۴- انتخاب کنسرت: برای خرید ابتدا در صفحه اصلی کاربران یعنی ۸۴۲۰۰ من کنسرت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و پس از انتخاب سانس مورد نظر بر روی دکمه «خرید بلیت» کلیک نمایید.
۵- انتخاب جایگاه و صندلی و تعداد بلیت: حال شما می‌توانید بر اساس قیمت، و یا جایگاه، صندلی بلیت مورد نظر خود انتخاب نمایید. در این رابطه به چند نکته مهم توجه داشته باشید:
۵-۱- اول اینکه شما در هر بار خرید حداکثر مجاز به تهیه ۱۰ عدد بلیت هستید.
۵-۲- نحوه ارائه بلیت بر مبنای انتخاب صندلی دلخواه توسط خودتان است.
۶- مشاهده نتیجه درخواست خرید: پس از انتخاب صندلی ها، برای مرور نهایی توسط شما، به شما نمایش داده می‌شود. در نظر داشته باشید این صندلی های انتخاب شده، تا زمانی متعلق به شماست که عملیات پرداخت را تا انتها به انجام برسانید و اولویت با شخصی است که پس از انتخاب صندلی ها زودتر به بانک جهت پرداخت وارد شود.
۷- فرم خرید و انتخاب پایانه پرداخت: حال می‌توانید یکی از پایانه‌های پرداخت بانکی را برای پرداخت انتخاب کنید. شما می بایست با استفاده از کارت‌های خرید هر بانک عضو شبکه شتاب از طریق پایانه پرداخت بانکی اقدام به پرداخت مبلغ بلیت صندلی های انتخاب شده نمایید. توجه داشته باشید مادامی که پرداخت صورت گرفته نشده باشد، بلیت به شما تخصیص داده نشده است و تنها هنگامی که به صفحه بانک منتقل می‌شوید بلیت‌ها برای شما تا پایان عملیات بانکی رزرو می‌شود.
۸- تکمیل فرم خرید: پس از انتخاب پایانه بانکی، سایر مشخصات فرم خرید بلیت را باید تکمیل کنید. نحوه تحویل می‌تواند مراجعه حضوری «در محل شرکت» و یا «ارسال با پیک» و یا «در محل اجرا» و یا «چاپ بلیت توسط خودتان» باشد که در حالت ارسال با پیک هزینه ارسال با پیک هنگام تحویل بلیت دریافت می‌شود. ارائه صحیح سایر اطلاعات مانند تلفن، آدرس و زمان تحویل برای هماهنگی با شما ضروری است.
۹- ارائه مشخصات کارت در پایانه بانکی: پس از تکمیل فرم خرید بلیت، کلید «پرداخت» را بزنید. در این حالت شما به سمت پایانه بانک عضو شبکه شتاب هدایت می‌شوید و لازم است تا با ارائه مشخصات کارت خود خرید را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که تنها پس از کلیک کردن بر روی کلید «پرداخت ...» بلیت‌ها برای شما تا پایان عملیات بانکی رزرو می‌شود. بنابراین اگر بلیت‌ها را انتخاب کنید و پس از زمان طولانی بر روی کلید «پرداخت ...» کلیک کنید، ممکن است صندلی‌های مورد نظر شما به شخص دیگری فروخته شده باشد. در سامانه ۸۴۲۰۰ اولویت تخصیص بهترین موقعیت‌های صندلی با کاربرانی است که زودتر اقدام به تکمیل فرآیند خرید نمایند.
۱۰- بازگشت از پایانه بانکی: پس از انجام عملیات پرداخت، چنانچه وجه پرداختی به حساب سامانه واریز شده باشد، و در ادامه دکمه تکمیل فرآیند خرید را کلیک کرده باشید شما به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که پیام موفقیت آمیز بودن خرید به همراه شماره مرجع پرداختی بانک به شما داده می‌شود. اما اگر به هر دلیل وجه پرداختی به حساب سامانه واریز نشده باشد، پیغام خطا دریافت خواهید کرد.
۱۱-قطعی شدن خرید: توجه داشته باشید که تنها پس از حصول اطمینان از انتقال وجه از حساب شما به حساب سامانه، و صدور بلیت در قسمت بلیت ها در حساب کاربری شما فروش قطعی خواهد شد و چنانچه به هر دلیل عملیات بانکی دچار مشکل شود و هزینه صورتحساب به حساب سامانه واریز نشود، و یا حتی واریز شود و به دلیل اختلالی صدور بلیت از سامانه صورت نگیرد فروش بلیت با مشکل مواجه شده و نهایتاً ظرف ۷۲ ساعت وجه پرداختی توسط شما از طرف بانک به حساب شما مسترد خواهد شد.
۱۲-ابطال بلیت: خرید اینترنتی بلیت به هیچ عنوان ابطال نمی شود و مبلغ قابل عودت نخواهد بود و همچنین جابه جایی روز و سانس و یا صندلی نیز امکانپذیر نمی باشد! پس در انتخاب روز و سانس و بلیت دلخواه خود دقت نمایید !
۱۳-چاپ: برای مشاهده بلیت‌ها با فرمت PDF و چاپ آن توسط خودتان ، میتوانید یکی از دو نرم افزار زیر را دریافت و نصب نمایید:
• دانلود SumatraPDF
• دانلود Adobe PDF Reader

ورود اعضاءمرا با پیامک خبر کن


حذف شماره همراه من !

برای حذف شماره همراه خود از سیستم اطلاع رسانی کنسرتهای سامانه ، هم‌ اکنون عدد " ۰ " را به فارسی یا لاتین از همان شماره همراه ، به شماره ۲۰۰۰۸۴۲۰۰ پیامک نمایید.
و ضمناً مطلع باشید که تمام خدمات پیامکی سامانه رایگان می باشد.

 مرا با پیامک خبر کن! اطلاع رسانی رایگان پیامکی
پرداخت همراه سامانه