راهنمای خرید اینترنتی

کاربر گرامی، برای خرید بلیت کنسرت بصورت اینترنتی لازم است ابتدا در سامانه ۸۴۲۰۰ عضو شوید تا سابقه خرید بلیت هایتان برای مراجعات بعدی محفوظ بماند. ضمناً با این عضویت از امکان دریافت خدمات بیشتر ( خدمات خاص به مشتریان وفادار » به زودی « ) نیز بهره مند خواهید شد. مراحل عضویت و خرید بلیت :

۱- ثبت نام: ابتدا شماره همراه و رمز عبور دلخواه را در صفحه ثبت نام وارد نمایید و دکمه ثبت نام را کلیک کنید.
۲- ورود به سامانه: با رمز عبوری که انتخاب نموده اید از طریق منوی ورود اعضا، وارد صفحه کاربری سامانه یا همان ۸۴۲۰۰ من می شوید. در این صفحه رویداد های فعال جهت خرید بلیت، قابل انتخاب می باشد.
۳- انتخاب کنسرت: در صفحه کاربری یعنی ۸۴۲۰۰ من تاریخ و ساعت کنسرت مورد نظر خود را انتخاب و بر روی دکمه «انتخاب صندلی» کلیک نمایید.
۴- انتخاب صندلی: در این صفحه می‌توانید بر اساس قیمت، و یا جایگاه، صندلی و یا صندلی های مورد نظر خود انتخاب نمایید.
۵- انتخاب درگاه پرداخت: یکی از درگاه های پرداخت بانکی را انتخاب کنید. تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با رمز دوم خرید اینترنتی امکان پرداخت را دارند.
۶- تکمیل سایر موارد خرید: سایر موارد سفارش خرید بلیت را تکمیل کنید. نحوه تحویل می‌تواند مراجعه حضوری «در محل سامانه ۸۴۲۰۰» و یا «ارسال با پیک» و یا «در محل اجرای کنسرت» و یا «چاپ بلیت توسط خودتان» باشد که در حالت ارسال با پیک هزینه ارسال با پیک به طور مجزا هنگام تحویل بلیت دریافت می‌شود.
۷- ورود به درگاه پرداخت: پس از کلیک کردن بر روی دکمه «پرداخت ...» به سمت درگاه پرداخت هدایت می‌شوید و لازم است تا با ارائه مشخصات کارت خود، فرآیند خرید را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که تنها پس از کلیک کردن بر روی دکمه «پرداخت ...» بلیت‌ها برای شما تا پایان عملیات بانکی رزرو می ماند. بنابراین اگر بلیت‌ها را انتخاب کنید و پس از زمان طولانی بر روی دکمه «پرداخت ...» کلیک کنید، ممکن است صندلی‌های مورد نظر شما توسط شخص دیگری انتخاب و خریداری شده باشد.
۸- بازگشت از درگاه پرداخت: پس از انجام عملیات پرداخت، اگر عملیات خرید موفقیت آمیز باشد با شماره مرجع به سامانه بازگشت داده خواهید شد و خرید شما تکمیل می شود. اما اگر به هر دلیل خرید ناموفق باشد، پیام خطا دریافت خواهید کرد و به دلیل اختلالی صدور بلیت از سامانه صورت نگیرد در صورت کم شدن مبلغ از حسابتان نهایتاً ظرف ۷۲ ساعت از طرف بانک به حساب شما مسترد خواهد شد.
۹- ابطال بلیت: خرید اینترنتی بلیت به هیچ عنوان ابطال نمی شود و مبلغ قابل عودت نخواهد بود و همچنین جابه جایی روز و سانس و یا صندلی نیز امکانپذیر نمی باشد! پس در انتخاب روز و ساعت و صندلی دلخواه خود دقت نمایید!
۱۰- چاپ بلیت : (در صورت انتخاب گزینه چاپ بلیت توسط خودم) برای مشاهده و چاپ بلیت‌ها از قسمت بلیت و صورتحسابها با فرمت PDF و چاپ آن توسط خودتان ، میتوانید یکی از دو نرم افزار زیر را دریافت و نصب نمایید:

• دانلود SumatraPDF
• دانلود Adobe PDF Reader

ورود اعضاءمرا با پیامک خبر کن


حذف شماره همراه من !

برای حذف شماره همراه خود از سیستم اطلاع رسانی کنسرتهای سامانه ، هم‌ اکنون عدد " ۰ " را به فارسی یا لاتین از همان شماره همراه ، به شماره ۲۰۰۰۸۴۲۰۰ پیامک نمایید.
و ضمناً مطلع باشید که تمام خدمات پیامکی سامانه رایگان می باشد.

 فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو
مرا با پیامک خبر کن! اطلاع رسانی رایگان پیامکی
آلبوم یک و یازده دقیقه از ماهان بهرام خان
پرداخت همراه سامانه ۸۴۲۰۰
دانلود موسیقی هرچه باداباد (کاکوبند)