لوگوی سامانه ۸۴۲۰۰

کاربران ويژه


سامانه ۸۴۲۰۰ به واسطه بررسی و تحقیق از چگونگی روند خرید بلیت کنسرتها ، امکانی با عنوان کاربری ویژه را جهت ارایه خدماتی خاص به علاقه مندان و طرفداران موسیقی،‌ ایجاد نموده است که این کاربری ویژه، مزایایی را برای مشتریان فعال سامانه ۸۴۲۰۰ به همراه دارد.

کاربری ویژه چیست؟
کاربری ویژه در سامانه ۸۴۲۰۰، امکان خاص برای شخصی است که دارای سابقه خرید قبلی می باشد، و یا حتی برای اولین بار می خواهد از سامانه ۸۴۲۰۰ بلیت کنسرت خرید نماید که دارای امکان اولویت اطلاع رسانی و خرید بلیت مجزا از دیگران می باشد.

چگونه می توان کاربر ویژه شد؟
کاربری ویژه با توجه به سابقه خریدهای قبلی و یا شرکت در فعالیت های هواداری از سامانه ۸۴۲۰۰ به شخص ارایه و کاربری ویژه برایش فعال می شود. همچنین در صورت داشتن کارت کاربری ویژه و فعال نمودن آن،‌به صورت خودکار این امکان برای شخص فعال می شود.

مدت کاربری ویژه چقدر است؟
زمان اعتبار کاربری ویژه متفاوت و از کمترین ۱۰ روزه تا بیشترین یکساله می باشد.

دیگر مزایای کاربری ویژه چیست؟
با همراه داشتن کارت کاربری ویژه در هنگام ورود به سالن اجرا،‌ لازم به همراه داشتن بلیت یا بلیت های خریداری شده اینترنتی نمی باشد.
و همچنین در هر کنسرت از طرف سامانه ۸۴۲۰۰ به صورت تصادفی از اعضای کاربران ویژه انتخاب،  و به آن کنسرت به صورت رایگان (دو نفر) دعوت می شوید.

هزینه کاربری ویژه چقدر است؟
کاربری ویژه امکانی رایگان به مشتریان خاص می باشد و هیچ هزینه ریالی ندارد!
کارت کاربری ویژه VIP قابل خرید و فروش و یا انتقال به غیر نمی باشد و برای شماره همراه سامانه ۸۴۲۰۰ فعال می شود و هیچگونه تعهد ریالی از طرف سامانه ۸۴۲۰۰ ندارد و صرفا اعتبار آن در سامانه ۸۴۲۰۰ با توجه به شرایط اعلام شده می باشد.

کانال های رسمی هنرمندان موسیقی
موسسه خیریه محـک